Prádelna - praní a mandlování

Součástí naší školy je rovněž malá prádelna umístěná v suterénu budovy školní jídelny. Jedná se o chráněnou dílnu se čtyřmi zaměstnanci, kde provádíme praní a mandlování prádla nejen pro naši školu, ale i pro okolní školy, veřejnost a firmy. Pereme zejména restaurační a hotelové prádlo pro hotely, restaurace, penziony a ubytovny v Břeclavi nebo jejím blízkém okolí. Zajišťujeme rovněž svoz a rozvoz prádla dle přání zákazníka. Vyprané prádlo dodáváme neprodyšně zabalené v PE sáčcích.

Prádelna je vybavena dvěma průmyslovými automatickými pračkami, plynovým mandlem a průmyslovou plynovou sušičkou prádla. V případě zájmu jsme schopni prát i objemnější prádlo, jako jsou například potahy na matrace, prošívané deky, spacáky, různé koberečky, apod. Z hygienických důvodů neprovádíme praní osobního prádla. Také je možné si u nás nechat vymandlovat již vyprané prádlo. Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání.

Kontaktovat nás můžete na: e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonním čísle 724 645 834 nebo osobně na Domově mládeže, Bří. Mrštíků 4, Břeclav.