Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří budou probíhat v těchto termínech:

  • sobota 22. ledna 2022 – v budovách školy (začátek prohlídek v 9:00, 10:00, 11:00 h)
  • sobota 12. února 2021 – v budovách školy (začátek prohlídek v 9:00, 10:00, 11:00 h)

Komentované prohlídky budov a odborných učeben všech součástí naší školy budou spojeny s praktickými ukázkami činností našich žáků. Na tyto prohlídky není třeba se objednávat, ale prosíme o dodržení stanovených časů.

Účastníci Dne otevřených dveří si mohou v budově:

  • Střední průmyslové školy prohlédnout pracoviště virtuální reality, postavit jednoduchého robota a navštívit novou moderní laboratoř automatizace, logistiky, dopravní sál a strojírenskou laboratoř.
  • Obchodní akademie vyzkoušet psaní všemi deseti prsty ve výukovém programu na PC nebo psaní na historickém mechanickém psacím stroji; v kanceláři studentské fiktivní firmy navrhnout reklamní slogan, vyrobit vlastní vizitku nebo vyzkoušet obchodování; vyřešit rébusy s ekonomickou problematikou a zahrát si na redaktora školního časopisu.
  • Středního odborného učiliště prohlédnout si tvorbu účesů, vyzkoušet stavebnici pro elektroobory.
  • Dílen odborného výcviku vyzkoušet hry se stavebnicí Voltík (zapojení elektrických obvodů s vizuálními nebo akustickými efekty), prohlédnout postup výroby produktů z kovů.

  

Virtuální dny otevřených dveří

Ve čtvrtek 9.12.2021 proběhne online virtuální den otevřených dveří.

Virtuální Den otevřených dveří proběhne na každé součásti naší školy (SPŠ, OA a SOU) samostatně. Zájemci se přihlásí na zvolenou součást po kliknutí na odkaz, který bude zveřejněn na stránkách školy 24 hodin před zahájením Dne otevřených dveří.

 

Záznamy z minulého virtuálního dne otevřených dveří

 

Video o naší škole